Zespół

JOANNA KLASS
Müge naz altay
magda małek
Dyrektorka artystyczna

Kuratorka i producentka kreatywna międzynarodowych projektów interdyscyplinarnych. Od 2012 współ prowadzi interdyscyplinarną organizację Fundacja Warsaw Bauhaus, w ramach której zorganizowała inkubator działań artystycznych Curie City w Warszawie. W latach 2009-2019 jako główna ekspertka sztuk performatywnych w Instytucie Adama Mickiewicza zorganizowała pokazy i przeglądy polskiego teatru w świecie, rozwinęła projekty rezydencji tanecznych oraz wymian dramaturgicznych, m.in. zainicjowała prace przy (A)pollonia21st-Century Polish Drama and Texts for the Stage oraz szereg eksperymentalnych projektów jak Digital Play Festival, Paderewski Musical Project oraz wprowadziła teksty Kochanowskiego i Wyspiańskiego na scenę Teatru Globe  w Londynie. W Jankowie Pomorskim Joanna Klass i Fundacja Warsaw Bauhaus przygotowuje Międzynarodowe Centrum Współpracy Twórczej, budując międzynarodową Radę Przyjaciół Spichlerza. 

Doradczyni strategiczna

Konsultantka ds. kultury, menedżerka artystów i facylitatorka, Müge wspiera organizacje kulturalne i artystów w zwiększaniu ich wpływu w świecie kultury, uzyskaniu stabilności finansowej, dotarciu do szerszej publiczności i usprawnia współpracę międzynarodową. Dzięki bogatemu i różnorodnemu doświadczeniu w pracy z operami, teatrami i zespołami tanecznymi w całej Europie, specjalizuje się w pozyskiwaniu funduszy prywatnych i publicznych (w tym Creative Europe, Horizon i Erasmus +), zarządzaniu projektami, komunikacji i planowaniu strategicznym. Müge jest pasjonatką pracy zorientowanej na wpływ społeczny i orędowniczką DEI poprzez projekty artystyczne.

Obecnie mieszka w Paryżu. Posiada tytuł licencjatki w dziedzinie nauk politycznych na YTU w Turcji oraz tytuł magistra zarządzania kulturą na Uniwersytecie Bocconi we Włoszech. Biegle włada językiem tureckim, angielskim i francuskim, a także językiem włoskim w stopniu umiarkowanym.

Z-czyni dyrektorki ds. administracyjnych

Z wykształcenia ekonomistka.
Zawodowo zajmuje się obsługą finansowo-administracyjną projektów naukowo-badawczych dofinansowanych ze źródeł zewnętrznych w tym europejskich oraz pomaga fundacjom, o profilu działalności związanej z kulturą i edukacją, obsługując ich działalność pod względem księgowym, finansowym i administracyjnym.

wojtek s.
Katalizator Artycypacji

Interdyscyplinarny (OFF) fluxusowy artysta i projektant anonimowych działań artystycznych powstających w ramach wspólnego życia w miejskim/wiejskim krajobrazie.

WARSAW BAUHAUS

Less Ego, More Eco

Proudly powered by WordPress

%d